מסועי על
 
חיפוש
 
 
 
 

פרופיל החברה

 
 

מסועי על מערכות שינוע מתמחה מזה למעלה מ 30 שנה בתכנון, ייצור,אספקה והתקנה של מערכות שינוע, הרמה, תובלה פנימית, אחסון דינמי וציוד לוגיסטי מתקדם.
אנו מספקים את כל צרכי השינוע, החל ברכיבים לבנייה עצמית של מסועים ועד למערכות שינוע מתקדמות בשילוב אוטומציה, מחשוב, שליטה ובקרה. הפתרונות שלנו מתאפיינים בפשטות, יעילות ואפקטיביות, תוך מתן דגש על הורדת עלויות תפעול, קיצור משך תהליכים וזמני שינוע, העלאת פריון ותפוקה וזמן החזר השקעה קצר.


מגוון חלקי של המוצרים והמערכות המסופקים על ידנו, כולל:

  • מסועים עיליים ומונורליים, עגורנים, גלגלות הרמה והרמה בוואקום
  • גלילים וגלגלונים, מיסבי כדור רב כיוונים ורכיבים למסועים
  • מסועי גלילים וסרט לסוגיהם, מסועי אקורדיון מתכווצים ומתפשטים
  • מערכות אחסון דינמי ואיסוף הזמנות
  • מתקני הרמה, במות הרמה ומעליות משא

במהלך שנות פעילותנו בישראל ובמדינות רבות בעולם בוצעו מאות פרויקטים וסופקו אלפי מוצרים. הנסיון, הידע והטכנולוגיה העומדים לרשותנו, מאפשרים להתאים את השיטה והציוד האופטימליים לצרכי הלקוח, תוך גמישות מירבית ויכולת לספק מענה מושלם לדרישות מיוחדות ובלתי שיגרתיות.

רשימה חלקית של לקוחותינו מהווה מדגם מייצג של החברות והארגונים הידועים בישראל ומחוצה לה

מסועי על חרטה על דגלה נאמנות ללקוח ולצרכיו כמרכיב מרכזי בפעילותה. אמינות והקפדה על איכות ללא פשרות הינם עקרונות מובילים בחברה בדגש על שירות מעולה לשביעות רצונו המלאה של קהל הלקוחות
תנו לנו להיות השותפים שלכם להצלחה ולבחון את הדרכים בהם מסועי-על יכולה לתרום לשגשוג העסק שלכם. בין אם נדרשת מערכת מורכבת או פשוטה, מוצר סטנדרטי או פתרון ייחודי, לנו התשובה הטובה ביותר בשבילכם.

כי צרכי השינוע שלכם הם העסק שלנו.

מסועי על
צרו קשר
גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר